Yerinde Teknik Servis

Özel ya da kamu kurumlarının her geçen gün artan bilgi teknolojisi kullanımı, farklı bakımlara ve onarımlara ihtiyaç duymaktadır. Bilişim teknolojilerinin yani IT sistemlerinin düzgün bir biçimde çalışması için mutlak surette bakım ve teknik servis hizmetleri gerekmektedir. Firmamız, kurumunuzun altyapı bakımını ve yönetimini, alanında uzman bir ekip ve hizmet kalitesi yüksek bir teknik servisle halletmektedir. Bu şekilde hem kaliteli bir hizmet alır hem de maliyetlerinizi ciddi oranda düşürerek tasarruf elde edersiniz.

Firmamız bakım hizmetleriyle sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Her hizmet paketi için farklı destek paketlerimiz bulunmaktadır. Bu desteklerimiz sayesinde tüm kurum içi süreç ve işleyiş kesintisiz bir biçimde sürmektedir ve müşteri memnuniyeti de esas alınmaktadır. Firmamızın sunduğu teknik destek yönetim hizmeti ve bakım ile sisteminiz ve altyapınız konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz sizlere en iyisini sunmaktadır. Sisteminizi ve altyapınızı bizim sayemizde tecrübeli profesyonellere emanet edersiniz. Firmamızın sizlere sunduğu bakım ve destek hizmetlerinin avantajları şunlardır:

• Personelinizin iş yükü dengelenir

• Kurum içi iş verimini arttırırsınız

• Raporlanabilir, analiz edilebilir, kontrol edilebilir ve esnek bir hizmet sağlarsınız

• Kesintisiz iş sürekliliği ve servis sağlarız

• Maliyetleri düşürürüz bununla beraber servis kalitesini de arttırırız

Firmamız, iş yapınıza göre ihtiyaçlarınızı tespit etmekte ve buna göre kurulacak olan bilgisayar sistemlerini hazırlamakta. Altyapı, donanım ve yazılım ürünlerini tespit etmekte ve size bunlar konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Eğer sizlerin de network, altyapı ve sistem açısından bakım hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz..