Windows, Office 365 Microsoft SQL

Firma olarak Microsoft teknolojileri anlamında sizlere destek ve kurulum hizmetleri sunuyoruz. Bu teknolojileri en etkin biçimde kullanmanızı hedeflerken aynı zamanda birçok farklı çözüm önerilerimizle firmalarınızın daha verimli ve hızlı bir biçimde çalışmasını hedefliyoruz. Firma olarak Microsoft çözümleri konusunda sizlere şu başlıklar altında hizmet veriyoruz

Microsoft System Center Çözümleri

System Center ürünleri, IT tabanlı ortamlarda kurumların IT tabanlarının aktif bir biçimde yönetilmesini sağlayan ürünlerdir. Firma olarak deneyimli kadromuzla Microsoft System Center ürünlerine ilişkin tüm kurulumları, güncellemeleri ve düzenlemeleri yapıyoruz. Bununla beraber IT çözümlerimizle sizlere danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

Microsoft Mail Çözümleri

Firma olarak sizlere Microsoft iletişim çözümleri de sunuyoruz. Günümüzde kuruluşlar artık ürünler kapsamında değil de iş yükü ve hızlı çözümler kapsamında planlamalar yapmaktadır. Firmamız da bu konuda sizlere uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktadır.

Microsoft Exchange Server

En sık kullanılan Microsoft çözümlerinden birisi olan Exchange Server, kullanışlılığı ve ekonomik olması nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. Bu sistem sayesinde yönetiminiz basitleşmekte, şirket içi iletişiminizi de daha kolay sağlamaktasınız. Bununla beraber Microsoft Exchange Server sayesinde iletişiminiz de koruma altına alınmaktadır.

Microsoft Office 365

En sık kullanılan Microsoft çözümlerinden birisi olan Microsoft Office 365, paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Office 365 kullanıcılarına maksimum verimlilik sağlamaktadır. Bununla beraber e-posta, takvim, belgeler ve bağlantılara her yerden ulaşma imkanını da elde edersiniz.

Microsoft Sanallaştırma Çözümlerimiz

Firmamız, sizlere sanallaştırma hizmeti de sunmaktadır. Bilişim Teknolojisi altyapınızı derinden etkileyerek kaliteli işler ortaya koyulmasını sağlayan bu çözümlerle iş işleyişiniz de maksimize edilecek ve daha verimli çalışmalar ortaya koyabileceksiniz. Firmamız sizlere masaüstü sanallaştırma, sunucu sanallaştırma, uygulama sanallaştırma ve özel bulut kurulumları hizmetleri sunmaktadır.

Microsoft Sunucu Sanallaştırma

Donanım sanallaştırma konusunda özel bir yazılım kullanmaktayız. Bu yazılım sayesinde sanal makineler (VM) oluştururuz. Bu sayede aynı fiziksel sunucudan izole olan ayrı bir işletim sistemi ortaya çıkmış olur. Birden fazla VM’yi bu sistem sayesinde aynı makine üzerinden çalıştırma imkanı elde ederiz. Sanallaştırma sayesinde işgücü kilovat ve alan tüketimi de azalmış olur. Hem maddi hem de zaman açısından da tasarruf sağlanır.

Microsoft Yazılım Varlık Yönetimi

Software Asset Management (SAM) yani Microsoft Yazılım Varlık Yönetimi, kurumda bulunan yazılımların tüm aşamalarını takip etmeyi sağlar. Bu sayede maliyetler kontrol edilir ve yazılım yatırımları da optimize edilir. Sektördeki en iyi ve en sık kullanılan uygulamalardan birisidir. Bizler de firma olarak sizlere SAM planı oluşturarak, kurumunuza rekabet avantajı sağlıyoruz.

Bu çözümlerimizle birlikte sizlere şu alanlarda da hizmet sunuyoruz:

Microsoft Lisanslama

Microsoft Ürünleri Geçiş ve Sürüm Yükseltme

Microsoft Active Directory

Microsoft Office

Microsoft Hyper-V

Microsoft SQL

Microsoft Open Value Subscription (OVS) Kiralama

Application Server Kurulumu

Dynamic Host Configuration Protocol Kurulumu

Domain Name System Kurulumu