Seo, Web Tasarımı, Mobil Uygulama

Özel yazılım geliştirme hizmeti sağladığı firmalara; esnek, yenilikçi, güvenilir, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer katacak biçimde geliştirir.

Proje geliştirme sürecini, müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenmesi ile başlayan ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenmesi ile devam eden sürekli bir hizmet olarak tanımlamaktadır. Süreç; Analiz, Planlama, Tasarım-Geliştirme, Test ve Kurulum adımlarının sırası ile işleyişini kapsamaktadır.

Web Tabanlı Uygulama Hizmetleri;

Web tabanlı uygulamalar, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda maksimum verim, kullanım kolaylığı, doğru ve tam hizmet sağlamak adına HTML5 ve CSS3’ün yeni internet teknolojilerine kattığı değerlerin tümünü bir arada kullanan, AJAX ve JQuery, .NET teknolojilerinden yararlanan web tabanlı uygulama geliştirme türüdür.

Mobil Uygulama Hizmetleri;

Mobil cihaz kullanımı büyük bir hızla artış gösterirken şirketlerin de bu alana yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. egemen bilgisayar, IOS, Windows Phone ve Android platformlarında uygulamalar geliştirerek, müşterilerine mobil uygulama hizmetleri de sunmaktadır. Mobil uygulamalar, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek, her yerde 7/24 çalışabilen mobil yazılım geliştirme uygulama türüdür.

Masaüstü Uygulama Hizmetleri;

Masaüstü uygulamaları, son kullanıcının cihazı üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcının cihazındaki işletim sisteminden alan, internet gereksinimi duymayan, milyonlarca veriyi yönetebilen, verileri güvenli bir şekilde depolayan, kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hâkimiyet sağlayan, iş gücünü en aza indiren, analiz ve raporlama kolaylığı sağlayan, kapalı devre olarak çalışan ve web tabanlı yazılım uygulamalarından daha hızlı ve seri olan yazılım geliştirme uygulama türüdür.